Tvorba WWW

Umíme vyrobit www stránky podle Vašich potřeb.

Fantazii se meze nekladou. Co zákazník, to individuální představy a potřeby. Rozlišujeme weby statické a dynamické.

Mezi statické weby patří jednoduché osobní či firemní stránky, webové vizitky, microsite a různé satelitní weby. Takové weby není potřeba často aktualizovat, a proto nemají redakční systém pro správu obsahu.

Mezi dynamické weby patří eshopy, informační portály a weby kde je potřeba často měnit obsah. Takové weby jsou napojené na redakční systém, jehož prostřednictvím si klient může obsah spravovat a aktualizovat dle potřeby. Častá je také varianta odlehčeného redakčního systému, jeho prostřednictvím se spravuje pouze část jinak statických stránek - např. novinky.

Specifickým odvětvím tvorby dynamických stránek jsou rozličné webové aplikace neurčené k prezentaci, intranety či aplikace napojené na online platební systémy (platební karty, paypal, paysec, moneybookers).

SEO

Správná optimalizace webových stránek je podmínkou pro jejich úspěšné zobrazení ve vyhledávačích jako je Google, Seznam, aj. Díky našim znalostem a postupům zajistíme, aby Vaše stránky byly uživatelem snadno dohledatelné.

Grafika

Kromě programování umíme navrhnout i pěkný design.

Webhosting

Našim zákazníkům nabízíme umístění webových stránek na serverech Internet Pb připojených přímo k páteřní síti. Použitá technologie a stálý dohled zaručuje bezchybný a plynulý provoz.

Cena webhostingu je v základu 1 200 Kč za rok bez DPH. V ceně jsou také e-maily na vlastní doméně. V případě náročnějších aplikací a stránek, či větších požadavků na kapacitu e-mailových schránek je dohoda na ceně individuální.

Aktualizace redakčního systému Wordpress a ochrana proti napadení

Nabízíme průběžnou aktualizaci redakčního systému Wordpress. Tuto nabídku využijete, pokud máte webové stránky postavené na Wordpressu a sami si neumíte systém aktualizovat a zabezpečit. Neaktualizovaný systém je snadným terčem k napadení a zavirování. Ve chvíli, kdy jsou stránky napadené, je již zpravidla pozdě. Náprava bývá časově náročná a tím pádem i nákladná. Pokud máte zavirované stránky, nabízíme jejich odvirování a v případě Wordpressu i jejich zabezpečení.

Cena za průběžnou aktualizaci redakčního systému je 1 200 Kč za rok bez DPH. Cena za odvirování a zabezpeční stránek je individuální a odvíjí se od časové náročnosti.

Registrace domén

V případě vašeho zájmu o prezentaci firmy na Internetu Vám můžeme zaregistrovat doménu 2. či 3. řádu.

Další služby spojené s doménami:

  • správa a údržba
  • libovolný počet e-mailových adres a schránek
  • vytvoření internetové prezentace či aplikace
  • antivirová kontrola pošty
  • antispamová kontrola pošty

Doména Pb.cz pro zákazníky zdarma

Pro naše zákazníky nabízíme možnost registrace domény třetího řádu s koncovkou .pb.cz. Můžete ji využívat jako svojí mailovou adresu, nebo k hostování Vaší webové prezentace.

Kontakt


+420 318 621 362
+420 775 101 209

Nezávazná objednávka

  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  • Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?