Příbram živě

Příbram živě je jedinečný projekt společnosti Internet Pb.

Prostřednictvím online kamer rozmístěných na exponovaných místech v Příbrami a okolí Vám přinášíme živý obraz v přímém přenosu. Máte tak možnost zjistit aktuální informace například o stavu parkovacích míst u Oblastní nemocnice Příbram, na náměstí T.G. Masaryka, nebo na náměstí 17. listopadu. Populární je také kamera umístěná v Aquaparku Příbram.

Záznam a kvalita obrazu

Rádi bychom zde rozptýlili případné obavy ze zneužití záběrů. Záznam z online kamer není uchováván, zároveň kvalita záznamu nedovoluje identifikovat osoby v záběru, proto ani nehrozí žádné zneužití.

Zobrazení kamer na vašich stránkách

Online přenos z kamer zajišťujeme exkluzivně pro oficiální stránky města Příbram. Máte-li zájem o zveřejnění kamer na svých webových stránkách, můžete tak učinit pouze s naším souhlasem. V případě zájmu nás kontaktujte.

Živý přenos vaší události prostřednictvím Youtube

Zajistíme živý přenos vaší události prostřednictvím Youtube. Živý přenos zvyšuje atraktivitu vaší události směrem k veřejnosti, nebo šetří čas, kdy jsou diváci na více místech a je pro ně náročné se dostavit na místo události. Živý přenos je vhodný především pro kulturní události, konference, přednášky, jednání zastupitelstva obce, veřejné i soukromé akce. Fantazii se meze nekladou.

Kvalita přenosu může být až 1080p, tedy v nejvyšší kvalitě, kterou umožňuje server Youtube.

Nabízíme též možnost pořízení záznamu přenosu a to v kvalitě full HD.

Nekomerční akce rádi podpoříme a zajistíme živý přenos zdarma.

Uvítáme tipy na umístění dalších online kamer. Své návrhy na zajímavá místa nám můžete posílat prostřednictvím e-mailu. Děkujeme.