Internet zdarma

V uplynulých letech naše společnost představila zcela nový projekt přístupových bodů tzv. HOT-SPOT, přes které je možné připojit se k internetu zdarma.

Někdo si možná položí otázku, proč to děláme, zda nejdeme tak trochu sami proti sobě, když dáváme zdarma to, co nás jinak živí a co je zpoplatněné. Avšak je to v souladu s filozofií naší společnosti. Děláme to z toho důvodu, že chceme vždy přinášet něco navíc našemu regionu, a jako místní firma se chceme se podílet na rozvoji našeho města a okolí.

Lokality pokryté internetem zdarma

  • Oblastní nemocnice Příbram - vybraná oddělení
  • nám. T. G. Masaryka
  • areál venkovního plaveckého bazénu
  • areál Nového rybníku
  • kemp Velký Výr na Orlické přehradě

Mapa

Napište nám

Plánujeme v budoucnu nadále rozšířit síť HOT-SPOTŮ o další vytipované lokality. Pokud máte nápad, nebo jste majitelem kempu, sportoviště, či jiného podobného areálu, neváhejte nám napsat svůj podnět k umístění HOT-SPOTU
prostřednictvím e-mailu hotspot@pb.cz.

Jak se připojit

  1. Vyhledejte bezdrátové sítě v dosahu.
  2. Připojíte se k síti Internet Pb (v názvu bude obsahovat internetpb).
  3. Otevřete svůj internetový prohlížeč, který Vás přesměruje na stránky, kde si necháte vygenerovat přihlašovací jméno a heslo, které pak zadáte při přihlášení na téže stránce.
  4. Chcete-li odesílat e-mailovou poštu pomocí svého emailového klienta (Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird, The Bat, Microsoft Outlook), je nutné změnit smtp server na smtp.pb.cz (Ve vašem e-mail programu to je většinou Nástroje -> Nastavení účtu -> SMTP server) Po ukončení připojení nezapomeňte smtp změnit na Váš standardní!

Pokud se Vám nedaří připojit k internetu zdarma, stáhněte si podrobný návod ve formátu pdf.

Zapůjčení tabletu v nemocnici

Kromě připojení zde nabízíme také zapůjčení tabletu, který Vám umožní neomezený přístup k internetu, posílání e-mailů, sledování videa a nejnovějších zpráv. Tablet je možné zapůjčit po domluvě s ošetřující zdravotní sestrou na základě vyplněného zápůjčního formuláře.

Tablet má přednastavené připojení k internetu, stačí tedy otevřít prohlížeč, kde budete vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla. Stáhněte si podrobný návod k užívání tabletu.